Dziś jest Sunday, 6 October 2024 r., imieniny: Artura, FryderykiPetry
Temperatura: 0°C, prędkość wiatru: 0 m/s, ciśnienie: 0 hPa
Aktualności RSS

Aktualności

• Turniej młodzików na Orliku

Tuesday, 24 April 2018r. Sport

W dniu 21 kwietnia br. na kompleksie sportowym w Uszwi odbył się turniej piłki nożnej „Wiosenny Uszew Orlik Cup” w kategorii młodzik. W zawodach wzięło udział ok. 50 osób - 4 drużyny: Wulkan Biesiadki, Pagen Gnojnik, LKS Uszew oraz A.P. Champions Brzesko.

Mecze rozegrano systemem każdy z każdym 2 x 10 minut. Sędzią głównym zawodów był arbiter zawodowy Krzysztof Pietras. Pojedynki stały na bardzo wysokim poziomie, emocje sięgały zenitu, a młodzi adepci piłki nożnej oddawali serce w każdym meczu. Sportowej atmosferze sprzyjała również słoneczna pogoda.

Wulkan Biesiadki vs LKS Uszew 1:2

W meczu decydującym o 1 miejscu drużyna z Gnojnika minimalnie uległa A.P Champions z Brzeska 4:5 (mimo, że po I połowie zawodnicy z Gnojnika przegrywali już 0:3).

Klasyfikacja końcowa:
    1. A.P. Champions Brzesko
    2. LKS Pagen Gnojnik
    3. LKS Uszew
    4. LKS Wulkan Biesiadki

Organizator zawodów dziękuje Wójtowi Gminy Gnojnik za ufundowanie pucharów oraz dyplomów, uczestnikom turnieju oraz opiekunom drużyn.