Aktualności RSS

Aktualności

• Podium na zawodach powiatowych

Monday, 21 March 2022r. Sport

Koszykarze i koszykarki z Gminy Gnojnik odnieśli sukces na zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Mistrzyniami powiatu zostały dziewczęta z Gnojnik, zaś chłopcy z Lewniowej stanęli na drugim stopniu podium.

Zawody powiatowe poprzedzone były rozgrywkami gminnymi, które miały miejsce 10 marca 2022 r. w PSP w Gnojniku. W klasyfikacji końcowej dziewcząt pierwsze miejsce zajęły zawodniczki z PSP Gnojnik, drugie ZSP z Biesiadek, ZSP z Lewniowej. Drużyny chłopców uplasowały się odpowiednio: 1. ZSP Lewniowa, 2. PSP z Gnojnika, 3. PSP Uszew.

W dniu 14 marca 2022 r. w Borzęcinie zagrali chłopcy z ZSP w Lewniowej, a dzień później dziewczęta z PSP w Gnojniku i obie drużyny stanęły na podium. Najwyższym stopień należał do koszykarek z Gnojnika i właśnie one będą reprezentować powiat brzeski na rozgrywkach okręgowych. Chłopcy z Lewniowej po zaciętej walce zajęli drugie miejsce. Więcej informacji o zawodach znajduje się na stronie Powiatu Brzeskiego – link do strony.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa.