Temperatura: 0°C, prędkość wiatru: 0 m/s, ciśnienie: 0 hPa
Aktualności RSS

Aktualności

• Gminne Mistrzostwa Szachowe

Monday, 16 February 2015r. Sport

Sylwia Biernat została zwyciężczynią tegorocznych Gminnych Mistrzostw Szachowych. Turniej cieszący się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy rozegrano dnia 7 lutego br. w Gosprzydowej.

Przy szachownicach zasiadło około 20 graczy. Turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim kontrowanym na dystansie 7 rund. Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się Sylwia Biernat z Gosprzydowej, drugie miejsce wywalczył Jacek Kowalczyk z Gnojnika, na trzeciej pozycji uplasowała się Alicja Hosaniak z Zawady Uszewskiej.  Najmłodszą zawodniczką turnieju była Justynka Gajec z Gosprzydowej, natomiast najmłodszym uczestnikiem Konrad Hosaniak z Zawady Uszewskiej.

Nagrody zwycięzcom wręczył Wójt Gminy Gnojnik wraz z Dyrektor Centrum Kultury,  życzac sukcesów na XIX Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Czarnego Konia, który zostanie rozegrany 21-22 lutego 2015 r. w Gnojniku.